Jesteś tutaj

Gospodarka odpadami

LISTA PRZEDSIĘBIORCÓW POSIADAJĄCYCH AKTUALNE ZEZWOLENIA NA ODBIERANIE NIECZYSTOŚCI CIEKŁYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI NA TERENIE GMINY NOWY TARG

LISTA PRZEDSIĘBIORCÓW POSIADAJĄCYCH AKTUALNE ZEZWOLENIA
NA ODBIERANIE NIECZYSTOŚCI CIEKŁYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI
NA TERENIE GMINY NOWY TARG
STAN NA DZIEŃ 08.05.2018 r.

Rejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości

Zgodnie z art. 9 c, w związku z art. 9 b ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach  (Dz.U. z 2017 r. poz. 1289 z późn. zm.) działalność w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości jest działalnością regulowaną w rozumieniu ustawy z dnia 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej.

Nowe terminy zbiórki odpadów wielkogabarytowych.

Urząd Gminy Nowy Trag informuje o nowych terminach zbiórek odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, zużytych opon (z wyłączeniem opon z pojazdów rolniczych oraz ciężarowych),

odpadów problematycznych (czerwone worki):

 

15 czerwca 2020 r. (poniedziałek)

w miejscowościach Długopole, Krauszów, Ludźmierz i Rogoźnik

17 czerwca 2020 r. (środa)

Komunikat dt. uruchomienia PSZOK-ów.

Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie Gminy Nowy Targ zostają uruchomione:

PSZOK Trute od dnia 16 maja 2020 r.

PSZOK Łopuszna od dnia 20 maja 2020 r.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną wprowadzone zostają szczególne zasady korzystania:

Komunikat PSZOK

Urząd Gminy Nowy Trag informuje, że w  związku z aktualną sytuacją związaną z epidemią, Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Trutym i Łopusznej są nieczynne do odwołania.

 

Wytyczne Ministra Klimatu i Głównego Inspektora Sanitarnego.

Wytyczne Ministra Klimatu i Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie postępowania z odpadami wytwarzanymi w czasie występowania zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 i zachorowań na wywoływaną przez niego chorobę COVID-19.
 
Odpady należy magazynować w workach czerwonych zgodnie z wytycznymi (plik do pobrania). Terminy odbioru odpadów  zostaną podane do opinii publicznej po ustaleniu harmonogramu ich odbioru z firmą odbierającą odpady na terenie Gminy Nowy Targ.
 

Odwołanie zbiórki odpadów wielkogabarytowych na terenie Gminy Nowy Targ

Urząd Gminy Nowy Trag informuje, że w  związku z aktualną sytuacją związaną z epidemią, zbiórki odpadów wielkogabarytowych zaplanowane na 22,23,24 kwietnia oraz 06 maja 2020 r. na terenie naszych miejscowości zostają odwołane.

Nowe termy zbiórek zostaną wyznaczone i podane do publicznej wiadomości w terminie późniejszym, kiedy sytuacja na to pozwoli.

Strony

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer